BAŞLAMAK İÇİN TIKLAYIN
%100 organik Filtreler

Hangi su arıtma cihazı modeli kullanmalı ?

Uzun uzun araştırmalar yapan ve internet ortamında binlerce marka model olduğunu gören ve bunların arasında kararsız kalan müşterilerimiz büyük kısmının birbirine.. Devamını oku

sideblock

Ücretsiz Kargo

Yurt içi kargo ile Organik Modellerde Kargo Ücretsiz... Saat 14:00 e kadar stokta olan siparişler aynı gün kargoya verilir.

sideblock

Facebook Sayfamızda Bizi Takip Edin

sideblock

Analiz Raporu

sideblock

Taksit Seçenekleri

sideblock

Latest Posts

SU ARITMA CİHAZLARININ FAYDALARI VE ZARARLARI NELERDİR ?

SU ARITMA CİHAZLARININ FAYDALARI VE ZARARLARI NELERDİR ?

SU ARITMA CİHAZLARININ FAYDALARI VE ZARARLARI NELERDİR ?   Günümüzde neredeyse hemen hemen her evde kullanılmakta olan su arıtma cihazı artık vazgeçilmezimiz haline geldi. Market suyu tüketmiyoruz neredeyse. Dışarıda kullanmak için de şu an hem moda haline gelmiş hem de sağlık açısında daha yararlı hale gelen demir mataralar taşınmaya başlandı. Görsel olarak çok şık dursa da sağlık açısından daha şık olduğu tartışılmaz.  Su arıtma cihazının faydaları nelerdir ? ilk sıralamada maddi olarak rahatlamak gelir. Çünkü her ay damacanaya verdiğiniz onca para cebinizde kalmış oluyor. Damacanada biriken binlerce mikrop da dışarıda kalacaktır. taşım..

hangi su arıtma cihazı modeli kullanmalı ?

hangi su arıtma cihazı modeli kullanmalı ?

HANGİ SU ARITMA CİHAZI MODELİNİ TAVSİYE EDERSİNİZ ?       Uzun uzun araştırmalar yapan ve internet ortamında binlerce marka model olduğunu gören ve bunların arasında kararsız kalan müşterilerimiz büyük kısmının birbirine benzediği halde fiyatlarının farklılaşabildiğini de farketmişsinizdir. Hem ideal bir fiyata hemde içinize sinecek ve Ailenizdeki tüm fertlerin sağlıklı bir şekilde kaliteli bir su içmelerini garanti edebileceğimiz bir modelle tanışacak olup aslında bir arıtma cihazının hangi özellikleri taşıması gerektiği konusunda birkaç özelliği vurgulayacağız. Anahtar kelimelerimiz: Doğallık , Kalite ,  Hafiflik , Tat ,İdeal değerler , Fiyat/Pe..

Ön Bilgilendirme Formu ve Mesafeli Satış Sözleşmesi

Ön Bilgilendirme Formu ve Mesafeli Satış Sözleşmesi

Ön Bilgilendirme Formu ve Mesafeli Satış Sözleşmesi   MADDE 1 –TARAFLAR   SATICI BİLGİLERİ   Satıcı: FRT SU ARITMA İNŞAAT TEKS SAN TİC LTD ŞTİ Adres: MEHMET AKİF MAH SUPHAN SOK NO 19/A KÜÇÜKÇEKMECE/İSTANBUL Telefon: 05071176666 Faks: 02124944942 E-posta: info@toptansuaritma.com Vergi Dairesi: HALKALI Vergi Numarası:  3880645286   ALICI BİLGİLERİ   Adı Soyadı: Adresi: Telefon: E-posta adresi:   MADDE 2- SÖZLEŞMENİN KONUSU, KAPSAMI VE AMACI   İşbu sözleşmenin konusu ALICI nın SATICI ya ait internet sitesinden elektronik ortamda siparişini yaptığı aşağıda nitelikleri ve tüm vergiler dâhil satış fiyatı ..

Kurulum Montaj

Kurulum Montaj

Değerli Müşterilerimiz ;         Ürünlerimiz resimlerde göründüğü gibidir başka su arıtma satış sitelerinde ürünlerimizin resimleri kullanılmaktadır. Lütfen orjinal olmayan arıtma cihazlarına rağbet göstermeyiniz. Turksu firması sadece kendi internet sitesi üzerinden alınan cihazlara garanti / servis hizmeti vermektedir. Turksu arıtma cihazlarına internetten sipariş vermek için sadece buradan satın alarak sahip olabilirsiniz.Garanti kapsamındaki tüm arızalar ve parça değişimleri firmamız tarafından tamamen ücretsiz olarak karşılanmaktadır. tüm ürünlerden kurulum ücreti alınmaktadır, kurulum ücreti Türkiyenin her yerine 50 tl dir. (mobil bölgeler hariç). elit modeller +8 yıl ..

Customer testimonials

Su Arıtma

" Sayın yetkili İstanbul delux modelinizden sipariş vermeyi düşünüyorum.tam takım ye ... "
Ertan

Güvenilir Firma

" Ürünü 3 aydır kullanıyorum alır almaz yorum yapmak istemedim çünkü ilk günlerde su ... "
Savaş

Türk Su Arıtma

" Merhaba, uzun araştırmalarımdan sonra İstanbul Delüx modelini satın aldım. Bu ürün ... "
İBRAHİM
Türk Su Arıtma Sistemleri Tüm Hakları Saklıdır. Site İçeriği ve Resimler Hiç Bir şekilde Başka Sitelerde Kullanılamaz.