%100 organik Filtreler

Ev Ana Giriş Su Arıtma Sistemi

Hangi su arıtma cihazı modeli kullanmalı ?

Uzun uzun araştırmalar yapan ve internet ortamında binlerce marka model olduğunu gören ve bunların arasında kararsız kalan müşterilerimiz büyük kısmının birbirine.. Devamını oku

sideblock

Ücretsiz Kargo

Yurt içi kargo ile Organik Modellerde Kargo Ücretsiz... Saat 14:00 e kadar stokta olan siparişler aynı gün kargoya verilir.

sideblock

Facebook Sayfamızda Bizi Takip Edin

sideblock

Analiz Raporu

sideblock

Taksit Seçenekleri

sideblock

Daire Girişi 3 Lü Su Arıtma Cihazı Sistemi

►   Evinize giren suyun kireç , tortu ve tarımsal atıklardan arındırılmış yumuşak ve evinizdeki tüm makinelere zarar vermeyen bir su haline gelmesini mi istiyorsunuz. daire giri yumuşatma sistemi ihtiyaç duyduğunuz bir sistem. sadece makinelerinizi korumakla kalmaz duş aldığınızda saçlarınızın da kireçsiz bir su sayesinde daha yumşak olmasını sağlar.

►  Bilindiği gibi suda bulunan Ca++ ve Mg++ iyonları suda sertliğe neden olmaktadır. Makineniz resiztanları üzerinde bir tabaka oluşturarak parçanın işini yapmasını engeller, Isınmanın daha uzun bir sürede gerçekleşmesine neden olur, elektrik sarfiyatlarını arttırır. Çamaşırlarınızın daha sert olmasına neden olur, kullanılan deterjan ve yumuşatıcı sarfiyatlarını arttırır.

►  kireç önleme ünitesi içerisinde bulunan silifoz suda ton başına 3gr-5gr (1 ton suda 5 g ) çözünerek suda bulunan Ca++ ve Mg++ iyonları ile bağ oluşturur. Böylece bu iyonların çeperlere yapışmasını engeller. Böylece zararlı iyonlar etkisiz hale getirilmiş olur.

1.AŞAMA: YIKANABİLİR FİLTRE:TORTU PAS VE KİRİ TUTMAK İÇİN KULLANILIR.YIKANIP TEKRAR KULANILABİLME ÖZELLİGİNE SAHİPTİR. 

2.AŞAMA: SİLİPHOS KİREÇ ÖNLEYİCİ FİLTRE:Siliphos, sinai ıslah suları ve şehir şebeke sularında suyun kalitesini yükselten kimyasal bir üründür. Sıcak veya soğuk su ile temas eden tüm metal yüzeylerde, borularda, soğutma kule ve radyatörlerinde, kaplıca, sıcak su şebekelerinde, b

3.AŞAMA:KARBON FİLTRE:Suda bulunan klor, renk, tat ve koku veren eriyik gazlar, artıklar ve organik maddelerin arıtımı için kullanılır. Bu karbon filtre yüksek performanslı aktive edilmiş karbondan oluşmaktadır ve suyu klorin, koku, organik kirleticiler, böcek ilaçları ve koku ile tadı etkileyen kimyasallardan arındırır.

Filtre maddesi olan Silifoz ( Polifosfat ) su içerisindeki kireç yapıcı Ca ve Mg iyonlarının yüzeyler üzerinde tutunması ve birikmesine engel olur. Bu şekilde ;

 

  1. - Gereksiz Deterjan Sarfiyatını Düşürür.
  2. - Makinenizin Sıvı ile temas eden tüm yüzeylerini korur.
  3. - Enerji tasarrufu sağlar ( Kireçsiz rezistans daha kolay ısınır )
  4. - Kireç miktarı ne kadar olursa olsun girişine konduğu için makinaya giren tüm suyun kirecini alır
  5. - Yumuşak su deterjanlarınızın etkisini artırır.                    
                                                            

" Filtre sayesinde bu zamana kadar bir servet ödediğiniz  kireç önleyicilere son.. "

"Montajı: ürünün montajını su tesisatçılarına yaptırabilirsiniz tüm tesisatçılar takabilir. sisteme filtreler dahildir" 

 
Karşılaştır
Göster:
Sırala:
Türk Su Arıtma Sistemleri Tüm Hakları Saklıdır. Site İçeriği ve Resimler Hiç Bir şekilde Başka Sitelerde Kullanılamaz.