%100 organik Filtreler

hangi su arıtma cihazı modeli kullanmalı ?

by 098f6bcd4621d373cade4e832627b4f6 test | Posted in Blog category 2,Blog category 4 | 2 comment/s. | 10155 views on this post

HANGİ SU ARITMA CİHAZI MODELİNİ TAVSİYE EDERSİNİZ ?

 

    Uzun uzun araştırmalar yapan ve internet ortamında binlerce marka model olduğunu gören ve bunların arasında kararsız kalan müşterilerimiz büyük kısmının birbirine benzediği halde fiyatlarının farklılaşabildiğini de farketmişsinizdir. Hem ideal bir fiyata hemde içinize sinecek ve Ailenizdeki tüm fertlerin sağlıklı bir şekilde kaliteli bir su içmelerini garanti edebileceğimiz bir modelle tanışacak olup aslında bir arıtma cihazının hangi özellikleri taşıması gerektiği konusunda birkaç özelliği vurgulayacağız.

Anahtar kelimelerimiz: Doğallık , Kalite ,  Hafiflik , Tat ,İdeal değerler , Fiyat/Performans

Sizlere tavsiye edebileceğimiz modellerimiz Organik serisinde bulunan modellerdir. şimdi bu modelleri daha yakından tanıyalım.

1. En Çok Satılan Ve Tercih Edilen Model: 

 DELÜX TURKUAZ 2017 PROFESSİONAL KAPALI KASA FULL ORGANİK SU ARITMA CİHAZI 

Tezgah altı Kapalı kasa su arıtma modeli olan Delux Turkuaz 2017 modeli deposu, filtreleri ve hortumları kasanın içinde olduğundan hortum karmaşasına son verir.

Herşeyi kutunun içine sakladık! Tezgah altında daha az yer kaplar ve size daha çok boş alan kalır.

Estetik,Şık , renkli , kolay yer değiştirme özelliği, inline (kapalı filtre) sistemi ile hava bile geçirmez (Havuzlu sisteme son)

2. En Çok Tercih Edilen Tezgah Altı Açık Kasa Arıtma Cihazı Modeli: 

İSTANBUL DELUX PROFESYONEL ORGANİK SU ARITMA CİHAZI

 

 

 

 

 

 " TÜRKİYENİN İLK VE TEK %100 ORGANİK SU ARITMA CİHAZI " 

Organik Su Arıtma Cihazı  modellerindeki tüm filtrelerin en önemli özellikleri:

  • Doğal mineraller kullanılmış olup herhangi bir yapay madde ,aroma ve tatlandırıcı
  • kullanılmaması Yüzde 100 doğal olduğunu görebilmeniz için filtreler şeffaf üretilmesi
  • Türkiyede üretilen ilk ve tek organik arıtma cihazı filtreleri olması

ÖZELLİKLE ÇOCUKLU VE HASSAS HASTALIKLARI OLAN AİLELERE TAVSİYE ETMEKTEYİZ.

     Uzak doğudan gelen ve içi gözükmediği için içeriğinde ne olduğu bilinmeyen, maliyetleri çok ucuz olan filtrelerin kullanıldığı arıtma cihazları hem suyun içeriğindeki faydalı mineralleri aldığı gibi sizlerevücudunuz için nerdeyse hiçbir değeri olmayan bir su üretmektedir. Bu durum bebekleriniz, gelişim çağında olan olan ve bağışıklık sistemleri gelişmemiş çocuklarınız, hasta ve yaşlı akrabalarınız ve tabiki sizler için büyük tehlike arz etmektedir. Bu yüzden arıtma cihazının en önemli envanteri olan filtrelerin içeriğinde ne olduğu nerde imal edildiği Sağlık bakanlığı nezdinde geçerliliği olup olmadığına dikkat etmenizi tavsiye ediyoruz!

Organik Su Arıtma cihazını Türkiyede ilk olarak üreten ve sektörde bu konuda tek olan Türksu firması sağlıklı suyu en doğal yöntemlerle elde etme konusunda alt yapısını geliştirmiş olup delüx ve VİP modellerini bu doğrultuda dizayn etmiştir. Sıfır katkı maddesi yüzde 100 doğallık ve en sağlıklı ve ideal su değerlerinden oluşan bu konsepti Organik modellerinde hayata geçirmiş olup Türkiyede en çok tercih edilen ve satılan modelleri olma başarısını sağlamıştır. 

Sıkça Sorulan Sorular:

        1-Bu modeller sudaki faydalı mineralleri öldürürmü ?

Yanıt: Organik modeller sudaki faydalı mineralleri süzmediği gibi doğal mineral taşları sayesinde suya ihtiyaç duyduğu mineralleri (sodyum,potasyum,kalsiyum,magnezyum vb) suyun mineral bakımından daha zengin olmasını sağlar,Ph filtresi sayesinde suyun ph değerini yükseltir ve Detox filtresi sayesinde suyun iyon dengesini sağlayarak vücudunuzun ihtiyaç duyduğu ideal değerlerde ve damak tadınıza göre hafif ve tatlı bir su elde etmenizi sağlar.Bu su daha çok gelişim çağındaki çocuklar için daha büyük önem arz etmektedir.

 

         2- Piyasada bu modelinize eş değer olmayan cihazlar 1500 e kadar satılırken sizler neden 750-1100 TL den satıyorsunuz ?

Yanıt: Türksu A.Ş Fabrika satış mağazası olduğundan ürettiği cihazları direk fabrikadan halka internet mağazacılığı sayesinde satışa sunduğu için mağazacılık personel gideri aracı bayiler vb unsurlardan doğacak kar marjlarını ve masraflarını cihazın fiyatından düşmektedir böylelikle herkesin sağlıklı ve kaliteli bir arıtma cihazına sahip olabilmesini sağlamaktadır.

 

                3Taksitle alabilir miyim ?

             Yanıt: Sitemiz üzerinden Kredi kartınızla online olarak taksitli alışveriş yapabilirsiniz. Tüm kartlarda peşin fiyatına 9 ay taksit imkanı mevcuttur !

 

             4- Servis konusunda sıkıntı yaşar mıyız ?

             Yanıt: 81 ilde 300 e yakın geniş servis ağımızla hizmetinizde olup Türkiyenin her yerine en geç 48 saat içinde kurulum yapmaktayız.

                 Kargo ve Montaj Ücretsizdir !

                 5- Pompalı mı alacağım Pompasız mı ?

                  Yanıt: Pompa şebekeden gelen ve musluğunuzdan akan suyun düşük olması halinde tercih edilir dolaysıyla;

    Evinizdeki su basıncı 3 bar ve üzeriyse pompasızı tercih etmelisiniz. Doğu ve güneydoğuda ikamet eden müşterilerimizin Pompalı modelleri tercih etmeleri tavsiye edilir. Avucunuzun içiyle musluğu kapatamayan müşteriler pompasızı kullanabilirler. Tercihinizi yapmakta zorlanıyorsanız müşteri hizmetlerimizden yahut servislerimizden de yardım talep edebilirsiniz.

NOT: Her iki modelin de pompalı ve pompasız opsiyonları mevcuttur.

 

 

Günlün ortalama 1 ton su ihtiyacı olan iş yeri sahiplerine direk akışlı modelini

 

Daha büyük kapasitedeki arıtma cihazı ihtiyacı olanlara da iş yeri tipi ve sanayi tipi arıtma cihazı

modellerini tavsiye etmekteyiz.

 


Bu yazı siz değerli müşterilerimize rehberlik etmesi amacıyla mühendislerimiz ve teknik servislerimiz tarafından toplanan verilere göre hazırlanmış ve sizlere yol göstermesi amacıyla sunulmuştur. Ayrıntılı bilgilere modellerin bulunduğu sayfadan ulaşabilir müşteri temsilcilerimize de danışabilirsiniz.

   Vereceğiniz kararın sizler için en hayırlı karar olması dileğiyle sağlıklı günler dileriz.

 

Turksu Arıtma Evsel ve Endüstriyel Arıtma Sistemleri

Comments (2)

Write a comment

Your Name:


Rating: Bad           Good

Enter the code in the box below:
Your Comment: Note: HTML is not translated!
Türk Su Arıtma Sistemleri Tüm Hakları Saklıdır. Site İçeriği ve Resimler Hiç Bir şekilde Başka Sitelerde Kullanılamaz.