%100 organik Filtreler

Customer Testimonials

Hangi su arıtma cihazı modeli kullanmalı ?

Uzun uzun araştırmalar yapan ve internet ortamında binlerce marka model olduğunu gören ve bunların arasında kararsız kalan müşterilerimiz büyük kısmının birbirine.. Devamını oku

sideblock

Ücretsiz Kargo

Yurt içi kargo ile Organik Modellerde Kargo Ücretsiz... Saat 14:00 e kadar stokta olan siparişler aynı gün kargoya verilir.

sideblock

Facebook Sayfamızda Bizi Takip Edin

sideblock

Analiz Raporu

sideblock

Taksit Seçenekleri

sideblock

Güvenilir Firma

" Ürünü 3 aydır kullanıyorum alır almaz yorum yapmak istemedim çünkü ilk günlerde suyun tadını alamıyordum fakat bir süre sonra gerek pet su olsun gerek ise musluk suyu tadı acayip değişik geliyordu,arıtmanın suyu ise çok lezzetli eskiden fazla su içmeyen biriydim şimdi arıtmam sayesinde suyun tadına vararak içiyorum,iyi ki araştırma yapmadan almamışım,arkadaşlar siz siz olun kesinlikle araştırma yapmadan arıtma almayın çünkü piyasada çokça arıtma cihazı var bende ilk başta tereddüt ederek almıştım şimdi iyi ki almışım diyorum,bir tane daha almak istesem tercihim kesinlikle türk su olur,türk su yetkililerine,mühendislerine ve çalışanlarına teşekkürü bir borç bilirim saygılarımla... Savaş gördes izmir-çiğli "
Savaş

Türk Su Arıtma

" Merhaba, uzun araştırmalarımdan sonra İstanbul Delüx modelini satın aldım. Bu ürünü alacaklara tavsiye ederim.Su gayet yumuşak ve içimli hale geldi. Doğru tercih yaptığıma inanıyorum. Gösterdikleri ilgiden dolayı, firmaya ve servise gelen ustaya teşekkürler. "
İBRAHİM

Su Arıtma

" Sayın yetkili İstanbul delux modelinizden sipariş vermeyi düşünüyorum.tam takım yedek filitreleri ile fakat filitrelerin bekleme süreleri ne kadar bunu öğrenebilir miyim? Türksu:Filitrelerin raf ömrü olmadığı için şimdiden alıp stok yapabilirsiniz efendim. "
Ertan
Türk Su Arıtma Sistemleri Tüm Hakları Saklıdır. Site İçeriği ve Resimler Hiç Bir şekilde Başka Sitelerde Kullanılamaz.