Montaj nasıl yapılır

Değerli Müşterilerimiz ;

Ürünlerimiz resimlerde göründüğü gibidir başka su arıtma satış sitelerinde ürünlerimizin resimleri kullanılmaktadır. Lütfen orjinal olmayan arıtma cihazlarına rağbet göstermeyiniz. Turksu firması sadece kendi internet sitesi üzerinden alınan cihazlara garanti / servis hizmeti vermektedir. Turksu arıtma cihazlarına internetten sipariş vermek için sadece buradan satın alarak sahip olabilirsiniz. Türkiyenin 81 ilinde servisimiz mevcuttur satın aldığınız ürünler servisimiz tarafından ücretsiz olarak montajı yapılmaktadır.

 

KURULUM HAKKINDA TEKNİK BİLGİ  

Açık kasa cihaz montajını kendisi yapmak isteyen müşterilerimiz bu yönergeleri takip edebilirler.
Membranda 1 adet su girişi 2 adet de su çıkışı olmaktadır. Bunlardan 1’ i atık su olarak lavabonun giderine bağlanmaktadır, diğeri ise çıkış ise karbon filtredeki (5. aşama) t harfine bağlanmalıdır. Post karbon filtrenin sağ tarafındaki t harfinden depoya bağlanan hortum aracılığıyla su giriş-dönüşü sağlanmakta ve post karbonun diğer tarafından (solundan) su musluğa (6. aşamalılarda bir sonraki filtreye oradan musluğa) bağlanmaktadır. 

ilk 3 filtreden çıkan su membran ve depoya gitmeden once birkac dakika boşa akıtılmalı ardından membran filtre takılıp yine aynı sekilde su bir sure bosa akıtılmalı filtrelerdeki koruyucu tabakada bulunan maddeler boş bir kovaya yada lavaboya akıtıldıktan sonra suyu acıp deponun dolmasını saglayabilirsiniz. unutmayın ilk 3 filtre ve membranı ayrı ayrı yıkamadan bir sonraki filtreye su akısına izin vermeyiniz.

Kurulum tamamlandıktan sonra suyu bir süre akıttıktan sonra membranı takın ki cihaz kendini temizlerken kirli su membranı tıkamasın

Kurulum tamamen bittikten sonra su arıtma cihazından çıkan suyu 1-2 depo akıttıktan sonra keyifle içebilirsiniz.

Su Arıtma Montaj Videoları

Bölüm - 1

Bölüm - 2

Bu videolar Turksu müşterilerine rehberlik etmesi amacıyla Türksu firması yetkili servisleri tarafından çekilip hizmetinize sunulmuştur.