tezgah altı istanbul Delux 2013 su arıtma
Delux Organik Açık Kasa Su Arıtma Cihazı
Delux Organik Açık Kasa Su Arıtma Cihazı
İNDİRİM -15%

Delux Organik Açık Kasa Su Arıtma Cihazı

1.350,00TL
1.150,00TL
HAVALE İLE:
1050 TL
Marka:Türksu
Ürün Kodu: Delux
STOK 30

incele

Tüm filtrelerde doğal mineraller kullanılmış olup herhangi bir yapay madde ve tatlandırıcı kullanılmamıştır. İçeriğindeki mineral filtrenin % 100 doğal olduğunu görebil...

Mevcut Seçenekler:

  1. Tüm filtrelerde doğal mineraller kullanılmış olup herhangi bir yapay madde ve tatlandırıcı kullanılmamıştır.
  2. İçeriğindeki mineral filtrenin % 100 doğal olduğunu görebilmeniz için filtreler şeffaf üretilmiştir.

  3. Sudaki mineralleri tanır ve ihtiyaç duyduğu mineralleri suya katarak mineral bakımından daha zengin ve kaliteli olmasını sağlar.​

  4. Alkalin filtresi sayesinde suyun ph seviyesini 8.5 e yükselterek yüksek ph lı su içmenin ayrıcalığını hissettirir.

  • Baktığınız her sitede aynı yazıları okuyor aynı resimleri mi görüyorsunuz ?
  • hepsi birbirine benziyor ve bir turlu karar veremiyor musunuz ?
  • en kalitelisini en uygun fiyata en güvenilir firmadan en deneyimli servis imkanı ile sahip olmak mı istiyorsunuz ?

 

 


 

İstanbul-Delüx 2014 Professionel modeli Türk mühendisleri tarafından Marmara Bölgesindeki iller ve özellikle istanbul'un içme suyunun yapısına göre üretilmiş olan bu yeni model 2014 ün ocak ayından itibaren Türkiiyede satışa sunulmuştur. suyun içeriğindeki kireç,tortu,klor,bakteri,mikro organizmalar ve benzeri zararlı canlı ve cansız maddelerin sudan ayrıştırılıp size çok kaliteli hafif ve kokusuz bir su sunmasıdır.

Delüx modelinin filtre tasarımı ve bu filtrelerin seçiminde suyun içeriğindeki kireç ve zararlı maddelerin sudan yüzde 99+ oranında arıtılması hedeflenmiştir.dilerseniz bu testi evinize ürünü kurmak için gelen teknik servise de yaptırıp çeşme suyu,damacana suyu ve arıtmadan çıkan suyu karşılastırarak görebilirsiniz.

İstanbul Delüx Su Arıtma Cihazında Kullanılan Filtreler ve Özellikleri

 

1-5 Micron Sediment Filtre

5 mikron tortu filtre, ters ozmos filtrasyonunun ilk aşamasıdır. Filtrasyonun başlangıcında, suda bulunan kaba tortu, kum, mil, çamur gibi maddelerin arıtılmasını sağlayarak ters ozmos membran filtreyi korur ve optimum filtre ömrü sağlar.

 

Aktif Blok Karbon Filtre

Aktif karbon blok filtre, ters ozmos filtrasyonun ikinci aşamasıdır. Suyun renk, tat ve koku dengesini düzenler. Kaliteli içme suyunda bulunmaması gereken klor ve diğer kimyasal maddeleri arıtarak membran filtreyi korur.

 

Ters Ozmoz Membran Filtre

Ters Ozmos işlemini gerçekleştirerek suyun yarı geçirgen zar olan membrandan geçirilerek arıtılmasını sağlar. Nano boyutta tortu, partikül, ağır metal, kimyasal, virüs, bakteri, mikroorganizma ve kirecin arıtılmasını sağlar.

 

Post Karbon Filtre

Hindistan cevizi kabuğu karbon filtre standart ters ozmos filtrasyonunun beşinci ve son aşamasıdır. Filtre, Hindistan cevizi kabuğu ve granül formda karbon içerir. Suyu son kez filtreleyerek lezzetli ve yumuşak içime sahip olmasını sağlar.

 

Alkalin pH Filtre Detayları

 

6. Aşama Alkalin Filtre Yüksek pH 8,5 Max. Min. 6,5 

Aşama Alkalin ( PH ) Filtresi: suyun ph'ının düzenlendiği birimdir. Düşük olan ph bu filtre sayesinde 7-8 civarına yükseltilerek o değerlere sabitlenir. Zira düşük Ph'ın bazik yüsek ph'ın vücütta asidik olumsuz etkisi vardır.Ph (Alkalin) filtresi sayesinde ise;Suyun Ph'ı belli bir değerin altına inince asidik çok yüksek olursa da bazik olur.suyunuzun düşük olan Ph değerini İnsanlar için ideal olan (7-8.5) aralığına sabitleyerek suyun içeriğindeki asit-baz dengesini dengeler.suyun fazla asidik olması aşındırıcı ve tehlikelidir aynı şekilde bazik olmasıda bir çok tehlikeyi beraberinde getirir.Eğer su çok asidik yada bazik ise vücudunuz onu dengelemek için çaba sarfeder bu filtre vücudunuzun görevini üstlenerek sizin daha az yorulmanızı ve daha dinç olmanızı sağlar.​

 

Ph değerine dikkat etmek bir zorunluluk mu?

Vücudu alkalen hale getirdiğimiz zaman daha doğru çalışır ve besinleri daha iyi kullanabilir. Stres, aşırı egzersiz enfeksiyon ve hastalıklar vücutta asidik bir ortama yol açarlar. Vücutta tüm metabolik işlemler dengeli bir ph’a bağlıdır. Ph'ı düşük sular vücuttan kalsiyum ve sodyum atımına neden olur.

Vücut kanın ph’ını sürekli 7.35-7.45 aralığında tutmaya çalışır. Aynen vücut sıcaklığını 36,5 – 37 derecede tutmaya çalışması gibi. Sağlıklı bir vücut asidik olmamalıdır. Doğru ph seviyesinde kalmalıdır. Vücuttaki her işlem, kan ph’ının belli bir seviyede kalmasıyla doğru işler. Doğru ph seviyesi sağlanamadığında hücrelerin gerekli besinleri alması, bunların enerjiye çevirmesini zorlaşır.

Ph filtrenin faydaları;

* Kandaki asit seviyesini düşürmeye yardımcı olur.

* Kandaki laktik asit artışını yavaşlatıp, fiziksel aktivite sırasında performansı arttırır.

* Kilo kaybıyla mücadeleye yardımcı olur çünkü, kandaki asit seviyesi yükseldikçe vücut daha çok yağ depolamaktadır.

* Antioksidan etkisi vardir. (Hücreleri serbest radikallerden koruyup, oksijene dönüştürmeye yardımcı olur.)

* Yaşlanmayı yavaşlatıcı etkisi vardır.

* Kolestrol’ü düşürmeye yardımcı olur.

* Vücuttan asidik maddelerin daha rahat atılımına yardımcı olur, asidik olan idrarı nötralize etmeye yardımcı olur.

* Kahve ve alkol gibi maddelerin asidik etkilerini düşürmeye yardımcı olur.

Sonuç: Hücreler zayıflar, doku zayıflar, organ zayıflar. Hastalıklara davetiye çıkartılmış olur. Kısaca ph değerine dikkat etmek sağlığımı için zorunludur. Vücudu sürekli olarak ph dengesini sağlamaya çalışır. Vücudumuzun bu çabasına kulak verelim ve yüksek ph derecesine sahip çıkalım.

7. Aşama:  4 lü mineral filtresi; Sodyum,potasyumi kalsiyum ve magnezyum gibi faydalı minerallarin olusturduğu 4 değerli filtrenin odacık şeklinde şeffaf bir filtrede toplandığı 4 lu mineral filtresi. (doğal mineral taşlarından oluşan bu filtre adeta mineral deposu görevi görmektedir.)

0-12 yas grubu cocuk, yaşlı veya hamile bayanların olduğu ailelerin daha çok ilgi göstermesi gereken bir ürün.zira mineral filtre suyun arıtma işlemi gerceklestikten sonra suyun içeriğinde olması gereken ama sularımızda gerekli miktarda bulunmayan vitaminleri (mineral, sodyum, potasyum ve özellikle kalsiyum) suyun içeriğine katarak hem vücudumuzun bağışıklık sistemini güçlendirir hemde vücudun direncini yükseltir.

Kalsiyum: özellikle kemik gelisimi ,orta üstü kemik erimesi ve diş saglıgınız için (özellikle; bebek, çocuk ve yaşlılarda )

Sodyum: vucudun elektrolit dengesini kurar su kaybını onler

Magnezyum: Bağışıklık sisteminizi güçlendirerek böbrek ve kanser ile ilgili hastalıkları önler.

Minerel filtreli arıtma modellerimizi kullananlar bir süre sonra olumlu etkilerini görmeye başlayacaklardır. Kalsiyum, Magnezyum ve Sodyum minerallerinin dengeli kullanıldığı tek filtre

8. Aşama İnfirared Detox Filtre

Elektrikle çalışan ve suyun ısınmasına neden olan filtreleri unutun tamamen doğal ve şeffaf infrared filtresi sayesinde suyun içeriğindeki tüm canlı ve zararlı bakteri ve virüslerin yüzde 99 u nu öldürüp etkisiz hale getirerek sizin ve çocuklarınızın başta ishal olmak üzere su kaynaklı birçok hastalığa karşı korunmalarını sağlar, suyunuzu güvenle içmenize yardımcı olur.

Detox filtre suyun molekül yapısını küçülterek hücre emilimini maksimum seviyeye çıkar ve vücudunuzda biriken toksinlerin atılmasını kolaylaştırır.

İnsan vücudu üzerindeki Uzak kızıl ötesi ışınların etkisi şöyledir: Vücudumuzdaki su moleküllerini aktive vücudumuzun oksijen seviyesini artırma bizim kandan Isınma ve ortadan yağlar, kimyasallar ve toksinler ve böylece kan akışını düzgünleştirilmesi. insan vücudunun diğer atıkların ortadan kaldırılması vücudumuzda asidik düzeyini azaltmak Sinir sisteminin işlevselliği iyileştirme.

Bio-Seramik filtre tüplerinin içindeki seramik kürelerin yaydığı FIR (uzak kızılötesi ışınlar), içme suyu, su moleküllerini aktive etmek için, kan dolaşımı ve metabolizmayı canlandırmak için kullanılır. Detox filtre suyun molekül yapısını küçülterek vücutta toksin birikmesini engeller

ÖNEMLİ: Mineral fiiltrenin içeriğinde yüzde 100 Doğal mineral taşları kullanılmıştır. Piyasadaki yapay tatlandırıcılardan farkını filtrenin içini açarak görebilirsiniz!

Minerel filtreli arıtma modellerimizi kullananlar bir süre sonra olumlu etkilerini görmeye başlıyacaklardır.

Dipnot: Filtrelerin diğer arıtma firmalarından farklı olarak şeffaf yapılma nedeni filtre içeriğindeki ihtivanın yapay tatlandırıcılardan değil %100 Doğal mineral taşlarından ibaret olduğunun görülebilmesi amaçlanmıştır.

En çok kullanılmasında tavsiye edilen şehirler;

 

Ürünü aldıktan sonra memnun kalmazsanız 7 gün içinde iade edebilirsiniz.memnuniyet garantisi veriyroruz ve idda ediyoruz bu modelden memnun kalmazsanız bi daha arıtma cihazı almayınız çünkü istanbul delüx modeli en son teknoloji ve en yüksek arındırma ve akılı filtrasyon özelliğine sahiptir.

Suyun içeriğindeki mineralleri arıtmadığı gibi mineral ve ph filtreleri sayesinde de suyun mineral ve alkali seviyesini de zenginlestirerek hem suyun kalitesini artırır hemde bağısıklık sisteminizi güçlendirir.

Daha kaliteli bir arıtma cihazı varmıdır?

Kesinlikle daha kalitelisi yok! En son teknoloji ve araştırma sonuçlarına göre yapılmış ollan bu ürün şu an Türkiyenin en komlike ve teşekküllü ve en donanımlı arıtma sistemidir.piyasaya çıktığı ilk 6 ayda 17000 satış rakamına ulaşan ve 0 şikayet performansıyla yoluna devam eden bu ürün özellikle istanbul ve çevre iller ege ve akdeniz gibi kıyı kesimlerde ikamet edenlerin en çok rağbet ettiği marka-model haline gelmiştir..!

EN İDEAL SU DEĞERLERİNE SAHİP OLAN BU MODELİ ÖZELLİKLE BEBEKLERİNİZ VE ÇOCUKLARINIZ İÇİN ÖNERİYORUZ...

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!

Oylama Kötü           İyi