Ev ana girişi yumuşatma 3 lü sistem
Ev ana girişi yumuşatma 3 lü sistem
Ev ana girişi yumuşatma 3 lü sistem

Ev ana girişi yumuşatma 3 lü sistem

900,00TL
HAVALE İLE:
860 TL
Marka:Türksu
Ürün Kodu: Daire girişi
STOK 985

incele

Daire girişi yumuşatma sistemi 3 lü sistem evinize giren suyun kireç , tortu ve tarımsal atıklardan arındırılmış yumuşak ve evinizdeki tüm makinelere zarar vermeyen bir su halin...

Daire girişi yumuşatma sistemi 3 lü sistem

evinize giren suyun kireç , tortu ve tarımsal atıklardan arındırılmış yumuşak ve evinizdeki tüm makinelere zarar vermeyen bir su haline gelmesini mi istiyorsunuz. daire giri yumuşatma sistemi ihtiyaç duyduğunuz bir sistem. sadece makinelerinizi korumakla kalmaz duş aldığınızda saçlarınızın da kireçsiz bir su sayesinde daha yumşak olmasını sağlar.

Bilindiği gibi suda bulunan Ca++ ve Mg++ iyonları suda sertliğe neden olmaktadır. Makineniz resiztanları üzerinde bir tabaka oluşturarak parçanın işini yapmasını engeller, Isınmanın daha uzun bir sürede gerçekleşmesine neden olur, elektrik sarfiyatlarını arttırır. Çamaşırlarınızın daha sert olmasına neden olur, kullanılan deterjan ve yumuşatıcı sarfiyatlarını arttırır.

 kireç önleme ünitesi içerisinde bulunan silifoz suda ton başına 3gr-5gr (1 ton suda 5 g ) çözünerek suda bulunan Ca++ ve Mg++ iyonları ile bağ oluşturur. Böylece bu iyonların çeperlere yapışmasını engeller. Böylece zararlı iyonlar etkisiz hale getirilmiş olur.

Filtre sayesinde bu zamana kadar bir servet ödediğiniz  kireç önleyicilere son..

Her bölgenin suyu farklı miktarda kireç içerir ve hiç bir kireç önleyici toz sudaki bu kireci tamamen alamaz. Çamaşır makinelerinde kullanılan kireç önleyiciler tambur ve çevresinde etkili olmaya çalışır. Peki makinenizin her su alışında deterjan bölmesine calgon mu koyuyorsunuz? Peki böyle bir yöntem sizce ne kadar etkilidir. Etrafınızda kireç önleyici ve benzeri ürün kullandığım halde makinem kireçlenmiş diyen kişileri mutlaka duymuşsunuzdur. Oysa Kireç önleyici filtre endüstride yılardır kullanılan en etkili kireç önleme şeklidir. Bu filtre su girişine takıldığı için makinanızın girişinden çıkışına kadar tüm parçalarını ilk gün ki gibi korur.

Filtre maddesi olan Silifoz ( Polifosfat ) su içerisindeki kireç yapıcı Ca ve Mg iyonlarının yüzeyler üzerinde tutunması ve birikmesine engel olur. Bu şekilde ;

Montajı: ürünün montajını su tesisatçılarına yaptırabilirsiniz tüm tesisatçılar takabilir. ortalama montaj ucreti takılan yere ve işçiliğe göre 75-100 tl arasıdır.

- Gereksiz Deterjan Sarfiyatını Düşürür.

- Makinenizin Sıvı ile temas eden tüm yüzeylerini korur.

- Enerji tasarrufu sağlar ( Kireçsiz rezistans daha kolay ısınır )

- Kireç miktarı ne kadar olursa olsun girişine konduğu için makinaya giren tüm suyun kirecini alır

- Yumuşak su deterjanlarınızın etkisini artırır.                                                                                 

sisteme filtreler dahildir

- Bu üründe montaj fiyata dahil değildir.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!

Oylama Kötü           İyi