Turkuaz Kapalı Kasa Su Arıtma
Turkuaz Organik Kapalı Kasa Su Arıtma Cihazı
Turkuaz Organik Kapalı Kasa Su Arıtma Cihazı
İNDİRİM -46%

Turkuaz Organik Kapalı Kasa Su Arıtma Cihazı

1.900,00TL
1.030,00TL
HAVALE İLE:
890 TL
Ürün Kodu: Turkuaz Kapalı Kasa Su Arıtma Cihazı
STOK 3

incele

TURKUAZ SU ARITMA CİHAZI NEDİR?Turkuaz ve Delüx modelleri arasındaki farklar;*Turkuaz model tank kapasitesi 8 lt Delüx model 12 LT*Turkuaz model ergonomik tasarımı sayesinde ...

Mevcut Seçenekler:

TURKUAZ SU ARITMA CİHAZI NEDİR?


Turkuaz ve Delüx modelleri arasındaki farklar;

*Turkuaz model tank kapasitesi 8 lt Delüx model 12 LT

*Turkuaz model ergonomik tasarımı sayesinde her tezgah altına sığar

*Turkuaz ve delüx modellerin tek farkı dış tasarım olup içerikleri ve kullanılan tüm filtreler aynıdır su kalitesi,mineral ve ph seviyesi aynıdır tek fark kasanın hacmidir.


Öne Çıkan Avantajlar:

*Tank kapasitesi: 8 litre. Suyunuz kesilse bile elinizin altında 8 litre su olur (4-6 kişilik bir aile için yeterlidir)

*Ölçüler: Derinlik: 37.5 cm Yükseklik 35 cm Genişlik: 23 cm

*Ergonomik yapısıyla tüm mutfak tezgahlarına sığacak şekilde özel  olarak dizayn edilmiştir.

(Özellikle mutfak tezgahı altında az yeri olan kullanıcıların en çok tercih ettikleri modeldir)

*şeffaf kapak tasarımı sayesinde ürünün açmadan içini görebilir filtrelerin durumunu gözlemleyebilirsiniz


Çalışma sistemi ve diğer su arıtma markalardan farkı;

6 filtreli olan bu su arıtma sisteminin ilk 5 filtresi suyun içinde ki sadece zararlı olan klor, kireç, ağır metaller, tortu vb. maddeleri süzer. 6. aşamada tamamen doğal mineral taşlarından oluşan mineral filtreden geçerken suya mineral katar Alkali taşları sayesinde de suyun PH seviyesi 7.5-8 seviyesine yükseltilerek suyun mineral ve Ph bakımından zengin olmasını sağlayarak, kaliteli bir su elde etmenize olanak tanır.

Diğer su arıtma cihazı markalarından farklı olarak Tamamen doğal ve organik filtrelerden oluştuğundan sudaki mineralleri süzmez suya herhangi bir kimyasal madde katmaz bu sayede daima doğal, lezzetli ve kaliteli bir su içmenizi sağlar.


Sizin ve çocuklarınızın gönül rahatlığıyla içebilmesi için kullandığımız mineral filtreleri şeffaf olarak ürettik bu sayede filtrelerin içeriğindeki mineral taşlarının tamamen doğal ve gerçek olduğunu görebilirsiniz. 

SU ARITMA İŞLEMİ NASIL GERÇEKLEŞİR?

 

Su ilk 5 aşamada zararlı maddelerden arındırılır içeriğindeki mineral seviyesi yükseltilir ve PH 7.5-8 civarında dengelenerek musluğunuzdan sağlıklı ve kaliteli bir su elde etmeniz sağlanır.

 

FİLTRE DEĞİŞİMİ NASIL OLUR?

 

Toplamda 6 filtreli olan bu sistemin İlk 3 filtresi yılda 1 kez sonraki 4 filtre ise 3 yılda bir olmak üzere periyodik olarak değişir. Değişim süresi kullanım miktarınıza göre azalabilir.


İlk 3 filtre tanesi 30 tl olmak üzere toplam 90 tl dir ve yaklaşık yılda 1 kez değişir.


Sonraki 4-5-6. filtreler 30-60 tl arası değişkenlik gösterir ve 3 yılda bir değişir.

 

Yıllık ortalama filtre değiştirme masrafınız 90-120 TL arasıdır. 

SERVİS HİZMETİ NASIL? SERVİS HİZMETLERİNDEN ÜCRET ALINIYOR MU? 

 

Delux Su Arıtma Cihazı Montaj ve Filtre değişimlerinde servis hizmetlerimiz tamamen ücretsiz ! Türkiye’nin her yerinde yetkili servislerimiz tarafından ücretsiz kurulum yapılmakta olup montaj sonrası filtre değişimleriniz servisimiz tarafından takip edilmektedir.servisten alınan filtreler servis tarafından ücretsiz olarak değiştirilmekte olup web sitemiz üzerinden hediye yada kampanyalı fiyatlarla alınan filtrelerde değişim yada servis bedeli alıcıya aittir.

Kapalı Kasanın Açık Kasaya Göre Avantajları Nelerdir ?

1- Depo ve filtreler kutunun içinde olduğu için tezgah altında daha az yer kaplar bu sayede size kullanmanız için daha çok alan kalır


2- Derli toplu olup dışarda hiçbir malzeme olmadığı için daha estetik durur ve mutfağınıza daha çok uyum sağlar

3- Filtreler inline (kapalı sistem) olduğu için havuzlu sistem olan acık kasa cihazlar gibi hava geçirmez, filtre kabıyla birlikte atıldığı için (kullan at) bakteri üremez, koku yapmaz, çatlama, patlama , su baskını vb sürprizlerle karşılaşmazsınız.

4- İnline filtre değim süreleri daha esnek olduğundan daha uzun ömürlü kullanabilirsiniz filtreler tak-çıkar şeklinde olduğundan değişimini kendinizde kolaylıkla yapabilirsiniz.

5- Çelik tank ve Ankastre Avrupa musluk


NOT:
Pompasız model tecih ederken Evinizin Su tanzikinin yeterli olduğundan emin olunuz (min 3 Bar basınç) aksi takdirde pompalı ile değişmesi gereken durumlarda pompa+kargo ücreti alıcıya ait olup bundan kaynaklı iadeler kabul edilmeyecektir.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!

Oylama Kötü           İyi